Nowe dodatki do paliw

nowe_dodatki_prestone
W sprzedaży są już dostępne nowe dodatki paliwowe firmy Prestone: Dodatek do benzyny i Dodatek do diesla. Dodatki paliwowe Prestone charakteryzują się niespotykaną na rynku wydajnością. Pojedyncze opakowanie o pojemności 473 ml wystarcza na 2 tankowania.

Prestone Dodatek Do Benzyny

Wielozadaniowy preparat przywracający pierwotną sprawność i osiągi silnika. Dzięki specjalnej formule czyszczącej usuwa z układu paliwowego wodę oraz wszelkie zanieczyszczenia. Czyści wtryskiwacze benzyny lub
gaźnik. Zabezpiecza układ paliwowy przed powstawaniem korozji i zanieczyszczeń.dodatek_do_benzyny

Stosowany regularnie przy każdym tankowaniu pozwala na utrzymanie układu paliwowego i silnika w optymalnym stanie, dzięki czemu zmniejsza zużycie paliwa.

Zawartość opakowania o pojemności 473 ml wystarcza na zbiornik paliwa o pojemności max do 95 litrów. W przypadku zbiornika większego lub mniejszego produkt należy stosować proporcjonalnie, np. na zbiornik 50 litrów należy używać połowę zawartości opakowania.

Prestone Dodatek Do Diesla

Dodatek do oleju napędowego, który usuwa z układu paliwowego wodę dodatek_do_dieslaoraz zanieczyszczenia i zabezpiecza go przed ich powstawaniem oraz korozją.

Dzięki specjalnej formule czyszczącej czyści wtryskiwacze paliwa, przywraca pierwotną sprawność i osiągi s
ilnika, pozwala na utrzymanie go w optymalnym stanie i zmniejszenie zużycia paliwa.

Jedno opakowanie Prestone Dodatek Do diesla wystarcza na zbiornik paliwa o pojemności do 135 litrów lub na dwa zbiorniki o pojemności około 65 litrów.

Newsletter