Heavy Duty

OCHRONA SILNIKÓW PRACUJĄCYCH W CIĘŻKICH WARUNKACH

Silniki pojazdów i maszyn pracujących w ciężkich warunkach powinny działać płynnie i niezawodnie przez wiele godzin, również na najwyższych obrotach. Jest to szczególnie ważne w branżach, w których bezawaryjność maszyn pracujących zarówno w ruchu, jak i stacjonarnie jest priorytetem oraz podstawą biznesu.

Usterki układu chłodzenia w silnikach typu Heavy Duty są odpowiedzialne za 40% przestojów roboczych. Dlatego też stworzyliśmy unikalny, opatentowany płyn chłodniczy o wydłużonej żywotności do silników pracujących w ciężkich warunkach, celem zredukowania liczby przeglądów, ochrony twojego parku maszynowego oraz wydłużenia jego żywotności.

CO WYRÓŻNIA PRESTONE COMMAND HEAVY DUTY?

Prestone COMMAND HEAVY DUTY jest niezawodnym chłodziwem dla każdego silnika nastawionego na długą, bezawaryjną pracę nawet w najcięższych warunkach.
• Zabezpiecza silnik i układ chłodzenia bez konieczności wymiany do 1 000 000 km w warunkach drogowych lub 12 000 roboczogodzin dla silników pojazdów i maszyn pracujących stacjonarnie.
• Zaawansowana technologicznie, opatentowana formuła płynu, bazująca na kwasach organicznych OAT, zapewnia ochronę przed rdzą, korozją kawitacyjną i przedwczesną awarią pompy wody.
• Nie zawiera azotynów, aminów, fosforanów, boranów ani krzemianów.
• Zapewnia ochronę w ekstremalnych temperaturach: od -37°C do +129°C (płyn gotowy do użycia) lub od -64°C do +136°C (koncentrat*).
• Brak konieczności stosowania dodatków uszlachetniających (SCA) w trakcie eksploatacji.
• Mieszalny z innymi płynami do chłodnic.

* maksymalna ochrona uzyskana przy rozcieńczeniu koncentratu wodą w proporcji 2,3:1